Resultater 1984

[1979]
[1980]
[1981]
[1982]
[1983]
[1984]
[1985]
[1986]
[1987]
[1988]
[1989]
[1990]
[1991]
[1992]
[1993]
[1994]
[1995]
[1996]
[1997]
[1998]
[1999]
[2000]
[2001]
[2002]
[2003]
[2004]

TID

KANO_NAVN

NAVN_1

NAVN_2

NAVN_3

NAVN_4

LAG

NR

1.48.52

Damputtens Druge

Inge Godal

Arne Austad

 

 

N.T.K.

1

1.51.38

Jensen Driver

Bjørn Kaastad

Per Jensen

 

 

N.T.K.

2

1.55.41

NN

Espen Kristiansen

Pål Andersen

 

 

O.M.T.K.

3

1.58.25

Hecum Pecum

Jan Erik Jansson

Tor Ingar Granrud

 

 

Bjønnputten IL

4

1.59.55

P/S Pilsen

Gunnar Schau

Stein Haakonsen

 

 

N.T.K.

5

2.01.08

Ormen Lange

Egill Knag

Brynjulf Larsen

 

 

N.H.K.

6

2.01.53

Zikk-Zakk

Steinar Brevik

Knut Larsen

 

 

N.H.K.

7

2.02.15

ULV

Lars Molvik

Øistein Engen

 

 

N.T.K.

8

2.02.42

Rasken

Harald Henriksen

Ton Andresen

 

 

ElvågaSkiklubb Kjelsås IL

9

2.03.05

Sjøsprøyt

Torbjørn Sagsveen

Helge Riverud

 

 

O.M.T.K. D.T.K.

10

2.04.11

Gamla

Gunnar Werner

Odd Myrer

 

 

N.H.K.

11

2.07.11

Banan Bøyer'n

Øivind Scherfenberg

Jan Cervenka

 

 

O.M.T.K.

12

2.07.11

Streken

Ole Kristian Solheim

Svein Halvorsen

 

 

N.H.K.

12

2.14.42

Skumsprøyt

Kristin Hoffmann

Turid Næss

 

 

O.M.T.K. K.T.K.

14

2.15.44

Finntjerns Feite Freddy

Knut Øines

Helge Notvarp

 

 

N.T.K.

15

2.20.47

Dongens Sødme

Johnny Grymyr

Sigurd Føyen

 

 

N.T.K.

16

2.22.07

Varingskollens Heia

Knut Myhre

Tor Anders Sandland

 

 

Hakadal IL

17

2.24.36

U-17

Jan Petter Bogen

Cathrine Næsguthe

 

 

B.T.K.

18

2.25.43

Fekjan II

Geir Midtun

Ole Jonny Carlsen

 

 

N.T.K. "23"laget

19

2.26.23

Skvalpebalja

Solveig Kristiansen

Kjersti Enger

 

 

N.H.K. N.T.K.

20

2.28.15

Sopelimskrokens Alf

Øistein Kristiansen

Rolf H. Kristiansen

 

 

N.H.K.

21

2.28.21

NN

Ola Kjetil Bang

Lars Berge Haugen

 

 

Morgedal IL

22

2.28.28

NN

Olav Johannessen

Ståle Bjørkvik

 

 

N.T.K.

23

2.29.55

P/S Xl-1

Tore Johansen

Trond Antonsen

 

 

N.T.K.

24

2.30.01

NN

Per Ødegaard

Pernille Ødegaard

 

 

N.T.K.

25

2.30.04

Cado

Øivind Gulliksen

Stein Erik Sletmoe

 

 

N.T.K.

26

2.33.05

Kroknøkken

Arve Køhl

Tommy Strøm

 

 

N.T.K.

27

2.36.37

Operasjon Halt

Trine Lise Berg

Nina Smidtsrød

 

 

O.M.T.K.

28

2.40.05

Alv-Grom

Ellen Moe

Steinar Moe

 

 

N.H.K.

29

2.40.49

NN

Anita Halvorsen

Ine Bjørndal

 

 

N.H.K.

30

2.41.56

Færja

Per Olav Gausereide

Georg Birk

 

 

N.T.K.

31

2.44.49

Berge Argo

Brit Lisa Skjelkvåle

Jan Helge Dæhlin

 

 

N.T.K.

32

3.01.46

Banana Airlines

Dag Lindland

Jørn Storbråten

 

 

N.T.K.

33

3.13.08

Frydenskum

Ola Stangeby

Arne Telle

 

 

N.T.K.

34

3.13.08

Kronprins Bjarne

Kari Korsmo

Kjersti Mordal

 

 

A.T.K.

34

3.35.32

Dolly P

Willy Bjerke

Tore Skjelkvåle

 

 

N.T.K. "23" laget

36

3.52.57

Clancy Edwards

Bjørn Kronborg

Ragnar Hammerstad

Sverre Liljedal

 

N.T.K.

37

5.52.00

Herpes III

Toril Nilsen

Bente Bergskau

 

 

N.T.K.

38

Brutt

NN

Gina Myrer

Trine Jacobsen

 

 

N.T.K.

39

Brutt

NN

Tarjei Iversen

Helge Nygaard

 

 

N.T.K.

39