Resultater 1985

[1979]
[1980]
[1981]
[1982]
[1983]
[1984]
[1985]
[1986]
[1987]
[1988]
[1989]
[1990]
[1991]
[1992]
[1993]
[1994]
[1995]
[1996]
[1997]
[1998]
[1999]
[2000]
[2001]
[2002]
[2003]
[2004]

TID

KANO_NAVN

NAVN_1

NAVN_2

NAVN_3

NAVN_4

LAG

NR

1.45.36

Damputtens Druge

Inge Godal

Arne Austad

 

 

N.T.K.

1

1.50.49

U-Båt

Christian Lundin

Pål Rasmussen

 

 

O.H.K. N.H.K.

2

1.53.00

NN

Espen Kristiansen

Pål Andersen

 

 

O.M.T.K.

3

1.54.02

Hecum Pecum

Jan Erik Jansson

Tor Ingar Granrud

 

 

Bjønnputten IL

4

1.54.53

Ulv

Lars Molvik

Øistein Engen

 

 

N.T.K.

5

1.56.39

Damputten's Old Timer

Dan Skumlien

Tom Jørgensen

 

 

N.T.K.

6

1.59.08

P/S Morgedal

Ola Kjetil Bang

Magnus Kramer

 

 

HemmestveitHund & HavseilerForb.

7

2.01.55

Dongen's Sødme

Kjetil Brattlien

Mårten Thorkildsen

 

 

N.T.K.

8

2.04.16

Fanatic

Snorre Næss

Ivar Lyng

 

 

N.T.K.

9

2.07.02

Sklita

Tore Stenseng

Tom Steidel

 

 

O.M.T.K.

10

2.15.39

Fekjan II

Geir Midtun

Ole Jonny Carlsen

 

 

N.T.K. "23" laget

11

2.16.00

Askern's Asosiale

Torstein Spetalen

Per Olav Gausereide

 

 

N.T.K.

12

2.16.55

Brunost

Bjørn Kaastad

Catrine Lie

 

 

N.T.K.

13

2.17.49

P/S Pilsen

Gunnar Schau

Jørn Storbråten

 

 

N.T.K.

14

2.18.38

Bryne

Ole Kristian Solheim

Bjørn Larsen

 

 

N.H.K.

15

2.19.18

Ormen Lange

Egill Knag

Eskil Knag

 

 

N.H.K.

16

2.23.55

Kroknøkken

Arve Køhl

Øivind Bjerke

 

 

N.T.K. N.R.T.K.

17

2.24.38

Finntjern's Feite Freddy

Jan Kristiansen

Nicolai Kristiansen

Steinar Johansen

 

N.T.K.

18

2.30.32

Skvalpebalja

Solveig Kristiansen

Kjersti Enger

Frøydis

 

N.H.K. N.T.K.

19

2.31.00

NN

Per Ødegaard

Pernille Ødegaard

 

 

N.T.K.

20

2.38.00

Lille Hiawatas Drøm

Hans Petter Nordland

Aleksander Vikki

 

 

N.T.K.

21

2.42.10

X-Press

Remi Marents

Rune Birger Kroken

 

 

N.T.K.

22

2.49.00

Lille Promille

Anita Halvorsen

Ine Bjørndal

 

 

N.H.K.

23

3.40.35

Sailing Virgins

Ellen Moe

Steinar Moe

 

 

N.H.K.

24

3.51.15

Frydenskum

Arne Telle

Bjørn Kronborg

Robert Myrer

 

N.T.K.

25

Brutt

Elvegris

Freddy Bråthe

Morten Bjørklund

 

 

N.T.K.

26

Brutt

Varingskollen's Heia

Knut Myhre

Mikkel Myhre

 

 

N.H.K.

26