Resultater 1986

[1979]
[1980]
[1981]
[1982]
[1983]
[1984]
[1985]
[1986]
[1987]
[1988]
[1989]
[1990]
[1991]
[1992]
[1993]
[1994]
[1995]
[1996]
[1997]
[1998]
[1999]
[2000]
[2001]
[2002]
[2003]
[2004]

TID

KANO_NAVN

NAVN_1

NAVN_2

NAVN_3

NAVN_4

LAG

NR

1.49.07

P/S Veksthuset

Bjørn Kaastad

Mårten Thorkildsen

 

 

N.T.K.

1

1.52.51

Odin

Dan Skumlien

Tore Stenseng

 

 

N.T.K. O.M.T.K.

2

1.56.54

Chevy

Espen Kristiansen

Pål Andersen

 

 

O.M.T.K. H.H.K.

3

1.57.40

Nøkken

Frank Thomassen

Petter Biong

 

 

Bj°rnholt Katnosa

4

2.01.56

P/S Fiasko

Snorre Næss

Per Jensen

 

 

N.T.K.

5

2.03.55

Lårhøna -84

Torger Olsen

Frode Borgersrud

 

 

N.R.T.K.

6

2.05.12

Brødr.Dal

Lars Molvik

Erlend Molvik

 

 

N.T.K.

7

2.06.29

Zikk-Zakk

Steinar Brevik

Arve Køhl

 

 

N.H.K. N.T.K.

8

2.13.19

Del Monte

Per Einar Dølvik

Jan Erik Ulven

 

 

N.T.K.

9

2.13.49

Lille Valken

Robert Myrer

Sigurd Føyen

 

 

N.T.K.

10

2.19.20

Fekjan II

Geir Midtun

Kolbjørn Håkonsen

 

 

N.T.K.

11

2.19.20

P/S Pilsen

Gunnar Schau

Steinar Johansen

 

 

N.T.K.

11

2.27.06

Asker'n Killer's

Torstein Spetalen

Per Olav Gausereide

 

 

N.T.K.

13

2.27.06

Helgerens Hvite Bønne

Kjetil Brattlien

Hilde Haslum

 

 

N.T.K. K.T.K.

13

2.34.3

Lille Hiawatas Drøm

Hans Petter Nordland

Aleksander Vikki

 

 

N.T.K.

15

2.36.10

Askern's Grønne Rose

Roger Rooth

Petter Gripheim

 

 

N.T.K.

16

2.37.03

Ormen Lange

Egill Knag

Eskil Knag

 

 

N.H.K.

17

2.47.01

P/S Morgedal

Ola Kjetil Bang

Dag Hegge

 

 

N.T.K.

18

3.30.45

Kajak

Øystein Bryde

Tom Erik Borgen

 

 

B.T.K.

19

4.01.13

Berge Spriten

Rolf H. Kristiansen

Cecilie Abell

 

 

N.T.K.

20

4.12.02

Grøftesmygaren II

Anders Vileid

Remi Marents

 

 

N.T.K.

21

4.34.05

Dolly P

Willy Bjerke

Tore Skjelkvåle

Brit Lisa Skjelkvåle

 

N.T.K.

22

4.34.05

Guri-Malla

Toril Nilsen

Kari Løvøy

 

 

N.T.K.

22

5.13.44

Berge Livet

Bent Aaseby

Rune Paulsen

 

 

O.M.T.K.

24

5.13.44

Padle Boat

Beate Heidenreich

Astrid Sivertsen

 

 

N.T.K.

24

5.13.44

Stålmusa II

Anita Halvorsen

Ellen Moe

Anne Mikaelsen

 

N.H.K.

24

Brutt

S/S Aids

Martin Teigen

Johnny Torgersen

 

 

O.M.T.K.

25