Resultater 1989

[1979]
[1980]
[1981]
[1982]
[1983]
[1984]
[1985]
[1986]
[1987]
[1988]
[1989]
[1990]
[1991]
[1992]
[1993]
[1994]
[1995]
[1996]
[1997]
[1998]
[1999]
[2000]
[2001]
[2002]
[2003]
[2004]

TID

KANO_NAVN

NAVN_1

NAVN_2

NAVN_3

NAVN_4

LAG

NR

1.41.00

Døsen

Sigurd Nilssen

Per Einar Dølvik

 

 

N.T.K.

1

1.46.50

Den Røde Baron

Per Olav Gausereide

Rune Birger Kroken

 

 

N.T.K.

2

1.48.57

Barlindhøgdas Undergang

Christian Lundin

Hans Jørgen Johansen

 

 

N.T.K. K.T.K.

3

1.56.16

Hund

Jan Erik Jansson

Tor Ingar Granrud

 

 

Bjønnputten IL

4

1.56.42

Damputtens Druge

Inge Godal

Steinar Johansen

 

 

N.T.K.

5

1.57.54

Solfrid

Johnny Solhaug

Nils Berg

 

 

N.T.K.

6

2.00.16

Skabben

Knut Sandland

Claus Nilsen

 

 

Oslo ElvepadleKlubb

7

2.03.56

P/S Langpilsen

Gunnar Schau

Stein Haakonsen

 

 

N.T.K.

8

2.07.27

Greenpils

Øyvind Kristiansen

Magnar Aanonsen

 

 

Oslo Brannvesen

9

2.08.27

Tørken

Styrk Stenstrøm

Erik Haugen

 

 

Bjønnputten IL

10

2.10.27

Bimbo

Finn Adeler

Frank Corell

 

 

B.T.K. O.M.T.K.

11

2.11.00

Jomfruskuta

Kristin Hoffmann

Solveig Kristiansen

 

 

N.H.K.

12

2.12.34

Trønderglis

Kjell Sørum

Bård Singsaas

 

 

Trondheim T.B.K.

13

2.13.07

Aktivitten

Olav Harlem

Ole Engstrøm

 

 

Aktiv Forsikring

14

2.17.35

Eikelundens Grønne Casanova

Bård Rasch Haugen

Lars Molvik

 

 

K.T.K. N.T.K.

15

2.22.57

Odin

Fred Molenaar

Jarle Ruud

 

 

K.T.K.

16

2.23.16

El Diablo

Paul Konieczny

Christian Ruge

Jonas Gregersen

Jørgen Nordheim

N.T.K.

17

2.24.33

Ormen Lange

Lars Elnes

Eskil Knag

 

 

N.H.K.

18

2.25.38

Black Prince

Dagfinn Bakkeli

Dag Øyvind Guldbrandsrud

 

 

MC-Klubben

19

2.25.39

Landligge

Line Bøe

Espen Molenaar

 

 

K.T.K.

20

2.26.35

Kamphaug Killers

Eivind Andersen

Joakim Konieczny

Jerome Alary

 

N.T.K.

21

2.26.36

Fekjan II

Geir Midtun

Ole Jonny Carlsen

 

 

N.T.K. "23" laget

22

2.27.27

Gåslungens Raiders

Dag Lindland

Robert Myrer

Beate Heidenreich

 

N.T.K.

23

2.28.23

Duppen

Ole Kristian Solheim

Kristian Høydal

 

 

N.H.K.

24

2.28.55

P/S Roggo

Brit Lisa Skjelkvåle

Unni Skoglund

 

 

N.T.K.

25

2.29.59

P/S Sixpack

Lars Gundersen

Ole Mortensen

 

 

Bjønnputten IL

26

2.43.34

Helgerens Undergang

Esben Kardel

Bente Systad

 

 

N.T.K. K.T.K.

27

2.43.36

Conqeror Paso Double

Bendik Nafstad

Ola Halvorsen

 

 

N.T.K.

28

2.52.58

Trulte

Bo Eide

Anders Vileid

 

 

N.T.K.

29

2.55.03

Sopelimskrokens Alf

Vigdis Kristiansen

Elisabeth Wensaas

Jo Tangedal

 

N.H.K. K.T.K. N.H.K

30

2.57.17

P/S Orker Ikke

Jostein Svegarden

Tomas Juell

 

 

Hakadal

31

3.01.57

Helgerens Grønne Gjedde

Hege Mandal

Ingrid Hein

 

 

Trondheim T.B.K.

32

3.06.00

Frydenskum

Ola Stangeby

Ivar Støen

Jørn Storbråten

 

N.T.K.

33

3.23.09

Trauet

Sigurd Føyen

Cecilia Røed

 

 

N.T.K.

34

3.31.25

Tregis

Per Christian Rogdar

Mathias Rand Schmidt

Anders Wikmann

 

N.T.K.

35

3.39.38

Bever'n

Håvard Pettersen

Øystein Klausen

 

 

N.T.K.

36

3.42.38

Åsens Fiffige Frøkener

Iben Kardel

Inger Opheim

 

 

N.T.K.

37

4.07.46

Varingskollens Stumpen

Knut Myhre

Hilde Uteng

 

 

N.H.K.

38

4.54.32

Værstingen

Jørn Storberget

Jon Helge Nymoen

 

 

Brangerud T.K.

39

5.00.00

Fifty-Fifty

Anne Marie Wikmann

Kaja Heidenreich

 

 

N.T.K.

40

5.27.44

Das Boot

Tom Halvorsen

Maren Sørheim

 

 

Norheimsund Snurpenotlag

41

5.27.44

Stålmusa

Anita Halvorsen

Ine Bjørndal

 

 

N.H.K.

41