Resultater 1990

[1979]
[1980]
[1981]
[1982]
[1983]
[1984]
[1985]
[1986]
[1987]
[1988]
[1989]
[1990]
[1991]
[1992]
[1993]
[1994]
[1995]
[1996]
[1997]
[1998]
[1999]
[2000]
[2001]
[2002]
[2003]
[2004]

TID

KANO_NAVN

NAVN_1

NAVN_2

NAVN_3

NAVN_4

LAG

NR

1.41.46

Døsen

Sigurd Nilssen

Per Einar Dølvik

 

 

N.T.K.

1

1.46.48

Barlindhøgdas Undergang

Christian Lundin

Hans Jørgen Johansen

 

 

N.T.K. B.H.K.

2

1.56.09

Damputtens Druge

Inge Godal

Steinar Johansen

 

 

N.T.K.

3

1.59.23

Fritz

Nils Berg

Ketil Steen

 

 

N.T.K.

4

1.59.33

Elvegris

Paal Lefdahl

Øyvind Amundsen

 

 

b.h.k.

5

2.00.50

Den Røde Baron

Per Olav Gausereide

Rune Birger Kroken

 

 

N.T.K.

6

2.01.30

P/S Sirene II

Harald Henriksen

Lars Fossum

 

 

Oslo Brannvesen

7

2.03.09

Fylla

Per Momrak

Knut Borbe

 

 

Sørkedalen Ro & Mas

8

2.04.57

P/S Ormen Lange

Petter Kristiansen

Eskil Knag

 

 

N.T.K. N.H.K.

9

2.08.17

Hund

Jan Erik Jansson

Tor Ingar Granrud

 

 

Bjønnputten I.L.

10

2.09.02

Skabben

Knut Sandland

Claus Nilsen

 

 

Nittedal ElvepadleKlubb

11

2.09.40

Tørken

Styrk Stenstrøm

Ketil Stenstrøm

 

 

Bjønnputten I.L.

12

2.13.50

Red Adair

Stein Haakonsen

Bjørg Staff Iversen

 

 

N.T.K. Bjønnputten I.L.

13

2.16.40

Andre Runde

Jarle Ruud

Espen Molenaar

 

 

B.H.K.

14

2.17.43

Eden

Dan Skumlien

Anne Marie Skumlien

 

 

N.T.K.

15

2.24.59

Scandinavian Star

Joakim Konieczny

Ole Andreas Torgersen

 

 

N.T.K.

16

2.26.10

Tempo

Odd Mørk

Ronny Syversen

 

 

N.H.K.

17

2.27.11

Bånnskvulpen

Øivind Kittelsen

Frank Corell

 

 

N.T.K. O.M.T.K.

18

2.27.24

Schnauzer Expressen

Stein Simensen

Morten Falteng

 

 

O.M.T.K.

19

2.30.15

Laurits

Svein Monsen

Brit Lisa Skjelkvåle

 

 

N.T.K.

20

2.33.12

Langens Sorte Får

Sven Skumsø

Henrik Fuglerud

 

 

 

21

2.36.10

Jostedals Rypa

Carsten Blom Ruud

Tore Nilsen

 

 

N.H.K.

22

2.37.56

P/S Pilsen

Gunnar Schau

Ola Stangeby

 

 

N.T.K.

23

2.39.40

Scandinavian Star

Vigdis Kristiansen

Bjørn Larsen

 

 

N.H.K.

24

2.41.29

Fekjan II

Geir Midtun

Ole Jonny Carlsen

 

 

N.T.K. "23" laget

25

2.42.12

Qonqueror El Paso Double?

Ola Halvorsen

Håvard Pettersen

 

 

N.T.K.

26

2.45.58

Jomfruskuta

Kristin Hoffman

Solveig Kristiansen

 

 

N.H.K.

27

2.51.20

Asker Expressen

Robert Corell

Jostein Thoresen

 

 

A.T.K. D.T.K.

28

2.54.49

Trulte/Arnold

Anders Vileid

Bo Eide

 

 

N.T.K.

29

2.56.20

Berge Livet

Bent Aaseby

Tore Ødegård

Anette Brøtmet

 

O.M.T.K.

30

3.00.15

NN

Knut Neergaard

Asbjørn Neergaard

 

 

Bjønnputten IL.

31

3.05.42

P/S Sixpack

Lars Gundersen

Ola Mortensen

 

 

Hakedalens SF. Bjønnputten IL

32

3.09.50

Ja

Trine Lise Berg

Robert Riddervold

 

 

N.H.K.

33

3.11.05

Elveblest

Torolf Stålvik

Øystein Bryde

 

 

B.H.K.

34

3.11.30

Bødalen Husmorlag

Sindre Lidsheim

Joakim Bruksås

 

 

A.T.K.

35

3.12.29

P/S Gorm

Widar Bråten

Wencke Bråten

 

 

O.M.T.K.

36

3.17.15

Randy Sunrise

Lena Boysen

Håkon Lunde

 

 

H.H.K.

37

3.17.20

Sin-San-O

Hanne Ihlen

Johnny Ihlen

 

 

O.M.T.K.

38

3.19.55

Stålmusa II

Anita Halvorsen

Ine Bjørndal

 

 

N.H.K.

39

3.19.55

Sølv Reven

Bård Rasch Haugen

Ketil Fossnes

 

 

B.H.K.

39

3.23.40

Lasse Lur

Espen Kristiansen

Rita Andersen

Lasse A. Kristiansen

 

O.M.T.K.

41

3.25.00

C.Clearwater

Rune Haugen

Ole Larsen

 

 

 

42

3.31.48

NN

Frode Syversen

Patrick Mørk

 

 

N.H.K.

43

3.36.54

Storm

Karin Nesse

Bjørn Edvard Seim

 

 

N.T.K.

44

3.41.34

Røde Hane

Bente Damli

Grete Waltoft

 

 

O.M.T.K.

45

3.47.56

Flower Power

Inger Opheim

Iben Kardel

 

 

N.T.K.

46

3.50.17

NN

Rune Paulsen

Sølvi Stegen

Daniella Andersen

 

O.M.T.K.

47

4.00.00

Mesling

Tor Erik Messel

Bea Messel

 

 

O.M.T.K.

48

4.05.45

Raymond

Beate Heidenreich

Cecilia Røed

 

 

N.T.K.

49

4.07.35

Værstingen

Jørn Storberget

Jon Helge Nymoen

 

 

O.M.T.K.

50

4.19.15

Gulerota

Nicolay Møkleby

Per Johnsen

 

 

B.H.K.

51

4.44.10

Helgerens Grønne Gjedde

Beate Rasmussen

Hege Mandal

Jarle KyllenStjerna

 

T.T.B.K. T.T.B.K. N.H.K.

52

4.56.00

Gaustad Båten

Morten Nydal

Tor Jensen

Per Einar Johnsen

 

N.H.K.

53

4.56.00

NN

Jo Tangedal

Bjørnar Johnsen

 

 

N.H.K.

53