Resultater 1991

[1979]
[1980]
[1981]
[1982]
[1983]
[1984]
[1985]
[1986]
[1987]
[1988]
[1989]
[1990]
[1991]
[1992]
[1993]
[1994]
[1995]
[1996]
[1997]
[1998]
[1999]
[2000]
[2001]
[2002]
[2003]
[2004]

TID

KANO_NAVN

NAVN_1

NAVN_2

NAVN_3

NAVN_4

LAG

NR

1.37.42

Helgerens Undergang

Christian Lundin

Johnny Solhaug

 

 

N.T.K.

1

1.41.36

Spettet

Øyvind Amundsen

Harald Amundsen

 

 

B.H.K

2

1.41.44

We-Noh-Na

Erik Wassum

Pål Krogvold

 

 

Oslo Padleklubb

3

1.50.20

Damputtens Druge

Inge Godal

Steinar Johansen

 

 

N.T.K.

4

1.56.16

Døsen

Sigurd Nilssen

Per Einar Dølvik

 

 

N.T.K.

5

1.57.30

Helgeren Star

Gøran Syversen

Bård Hauger

 

 

N.H.K. Harestua

6

1.59.10

Gaustadbåten

Per Einar Johnsen

Bjørnar Johnsen

 

 

GaustadKameratene

7

2.00.34

Skabben

Knut Sandland

Mikkel Myhre

 

 

Oslo ElvepadlerKlubb N.H.K.

8

2.00.49

Fylla

Per Momrak

Knut Borbe

 

 

Sørkedalen Ro & Mas

9

2.03.36

Ormen Lange

Eskil Knag

Brynjulf Larsen

 

 

N.H.K.'s Grøftelag

10

2.05.00

Laurits

Stein Haakonsen

Svein Monsen

 

 

N.T.K.

11

2.06.37

SchnauzerExpressen

Stein Simensen

Morten Falteng

 

 

Oslo Padleklubb

12

2.07.47

Helly

Jarl Øyvind Gaarder

Robert Andre Caspersen

 

 

Gyltringskara

13

2.08.40

Bånnskvulp

Henrik Fuglerud

Sven Skumsø

 

 

SluttenGutta

14

2.08.50

Grønlandshundens Hvile

Tom Jørgensen

Petter Thorsen

 

 

N.T.K.

15

2.10.20

Brannmann Sam

Petter Kristiansen

Magnar Aanonsen

 

 

N.T.K. Oslo Brannvesen

16

2.12.04

Sinka

Tom Halvorsen

Steinar Brevik

 

 

N.H.K.

17

2.13.59

Rufsa

Fridtjof Larsen

Bjørnar Hoelstad

Per Olav Gauseriede

 

O.M.T.K. N.T.K.

18

2.15.37

JostedalsRypa

Carsten Blom Ruud

Tore Nilsen

 

 

N.H.K.

19

2.15.57

Jomfruskuta

Kristin Hoffmann

Solveig Kristiansen

 

 

N.H.K.

20

2.16.36

P/S Sixpack

Ola Mortensen

Lars Gundersen

Dagfinn Aarskog

 

Bjønnputten IL N.H.K.

21

2.18.43

M/S Fiasko'n

Nikolay Bakke

Gorm Engen

 

 

Midtbygda Husmorlag

22

2.20.36

Max & Mini

Max Bern Hansen

Birgitte Næss

 

 

O.M.T.K. N.H.K.

23

2.22.07

G.Punktet

Øystein Bryde

Thoralf Stålvik

 

 

D.&G.o.Omegn K.H.L.

24

2.23.00

Fekjan II

Ole Jonny Carlsen

Ole H. Larsen

 

 

N.T.K. "23" laget

25

2.23.11

Teamet

Jan Erik Ulven

Ivar Støen

 

 

N.T.K.

26

2.23.23

TeenageQueen

Ola Kjetil Bang

Katinka Strand

 

 

Morgedal IL

27

2.23.53

Hiawatha

Kjell Arne Kirkelund

Karl Erik Fjeldstad

 

 

B.H.K.

28

2.24.04

Stålmusa

Roy Bahr

Kent Bahr

 

 

Nittedal

29

2.24.54

Hecum Pecum

Jan Erik Jansson

Tor Ingar Granrud

 

 

Bjønnputten Il

30

2.25.33

Axel

Freddy Bråthe

Johnny Grymyr

 

 

N.T.K.

31

2.27.16

Niagara

Bjørn Larsen

Ole Kristian Solheim

 

 

N.H.K.

32

2.28.07

P/S Pilsen

Gunnar Schau

Ola Stangeby

 

 

N.T.K.

33

2.29.55

Team Randy Sunrise

Lena Boysen

Sven Fagerstrøm

 

 

H.H.K.

34

2.30.57

Fam.Gundersen

Rune Paulsen

Daniella Andersen

 

 

O.M.T.K.

35

2.35.52

Gjedda

Frode Syversen

Hans Trøan

 

 

N.H.K.

36

2.37.20

Moonshine

Robert L. Hansen

Hilde Saraksen

 

 

Karamell City

37

2.41.24

Tinius

Arne Egil Sagen

Jørgen Gløersen

 

 

Nøklevann Ro&Padleklubb

38

2.41.40

Rød November

Sindre Lidsheim

Joakim Bruksås

 

 

A.T.K.

39

2.46.16

Sølvreven

Bård Rasch Haugen

Line Bøe

 

 

B.H.K.

40

2.50.24

Problemet

Anita Halvorsen

Maren Kristine Halvorsen

 

 

N.H.K.

41

2.51.17

Berge Livet

Bent Aaseby

Tore Ødegård

 

 

O.M.T.K.

42

2.51.56

Lasse Lur

Espen Kristiansen

Lasse A. Kristiansen

 

 

O.M.T.K.

43

2.54.48

Miruts

Bente Boye

Charlotte Henrichsson

 

 

N.T.K.

44

2.54.52

69

Joakim Konieczny

Ole Andreas Torgersen

 

 

N.T.K.

45

2.56.54

Sin-Zan-O

Hanne Ihlen

Stefan Ihlen

Johnny Ihlen

 

O.M.T.K.

46

3.05.04

Frisk & Rask

Rune Ulekleiv

Gun Høysveen

 

 

H.H.K.

47

3.06.38

Rypa 2

Bjørn Tore Nilsen

Steinar Tingvoll

 

 

Nittedal

48

3.18.34

Uff'da

Eivind Andersen

Lars Christian Kvitle

 

 

N.T.K.

49

3.42.27

Spermfangerne

Trine Lise Berg

Tone Kristiansen

 

 

N.H.K.

50

3.46.49

Lyn-Trauet

Iben Kardel

Ingunn Sørensen

 

 

N.T.K.

51

3.49.50

Rompereiret

Jerome Alary

Tor Eirik Larsen

Auen Korbøl

 

N.T.K.

52

4.03.20

Pitbull Mushers

Inge Knutsen

Nicolay Møkleby

 

 

B.H.K.

53

4.06.00

Kano'n

Turid Kristiansen

Inger Elin Gundersen

 

 

N.H.K.

54

4.06.10

Snyltegjesten

Nikolai Lyngø

Ståle Ingebrigtsen

 

 

A.T.K.

55

4.06.48

Sopelimskrokens Alf

Vigdis Kristiansen

Jo Tangedal

Anne Kristin Henriksen

 

N.H.K.

56

4.08.50

Dragsuget

Nina Myhre

Trude Myhrer

 

 

B.H.K. N.H.K.

57

4.13.07

Balja

Anne Marie Wikmann

Per Christian Rogdar

 

 

N.T.K.

58

4.28.30

En Sikker Vinner

Lars Uno Amundsen

Petter Andersen

 

 

H.H.K.

59

4.39.00

Kampen M.

Petter Mortensen

Kai M. Holmen

 

 

K. Janitsjar

60

4.39.00

Karamell

Roar Telle

Lasse Røed

 

 

Karamell City

60

4.39.00

Værstingen

Terje Ransberg

Jørn Storberget

 

 

O.M.T.K.

60

5.08.00

Grøna Døden

Per Sparrevik

Trond Bye

Kjersti Storheim

 

Pavlovs Dogs

63

7.30.00

Førstereis

Ingrid Næss

Kari Steihaug

 

 

Tambur Ladies

64

Brutt

Utfloden

Geir Kristiansen

Jan Dahlen

 

 

Nittedal

65