Resultater 1992

[1979]
[1980]
[1981]
[1982]
[1983]
[1984]
[1985]
[1986]
[1987]
[1988]
[1989]
[1990]
[1991]
[1992]
[1993]
[1994]
[1995]
[1996]
[1997]
[1998]
[1999]
[2000]
[2001]
[2002]
[2003]
[2004]

TID

KANO_NAVN

NAVN_1

NAVN_2

NAVN_3

NAVN_4

LAG

NR

1.32.20

Helgerens Undergang

Christian Lundin

Johnny Solhaug

 

 

N.T.K.

1

1.49.45

Villmann

Bjørnar Johnsen

Frank Tore Berntsen

 

 

N.H.K.

2

1.49.55

Fullest

Mikkel Myhre

Gøran Syversen

 

 

N.h.k.

3

1.52.35

Hal-veis

Per Olav Gausereide

Max Bern Hansen

 

 

N.T.K. O.M.T.K.

4

1.54.20

NN

Petter Kristiansen

Odd Mørk

 

 

N.T.K.

5

1.55.14

Bever

Dan Skumlien

Bjørn Eide

 

 

N.T.K.

6

1.56.26

Damputtens Druge

Inge Godal

Steinar Johansen

 

 

N.T.K.

7

1.57.42

Schnauzerexpressen

Stein Simensen

Terje Skrattalsrud

 

 

Oslo Padleklubb

8

2.00.45

P/S Padle Pappvin

Kjetil Brattlien

Nina Lindstad

 

 

N.T.K.

9

2.00.48

Lauritz

Stein Haakonsen

Ingar Tjernsland

 

 

N.T.K. Good Neighbours

10

2.02.29

Ormen Lange

Eskil Knag

Ola Mortensen

 

 

Bj°nnputten IL

11

2.06.14

Randy Sunset

Erlend Aadland

Ketil Tøgersen

 

 

Gjelleråsen

12

2.06.25

Dresa

Trond Rinnan

Anders Hauger

 

 

N.R.T.K.

13

2.06.44

Jomfruskuta

Solveig Kristiansen

Kristin Hoffmann

 

 

N.H.K

14

2.08.04

Teamet

Ivar Støen

Robert Myrer

 

 

N.T.K.

15

2.09.34

Rufsa

Fridtjof Larsen

Bjørnar Hoelstad

 

 

O.M.T.K.

16

2.11.49

Fekjan II

Ole Jonny Carlsen

Geir Midtun

 

 

N.T.K. 23 laget

17

2.12.31

Grønlandshundens hvile

Tom Jørgensen

Øystein Varhaugvik

 

 

N.T.K.

18

2.12.53

Argos

Jan Ulvind

Kjell Sømme

 

 

N. Vorsterhundklubb

19

2.14.21

Jostedals Rypa

Tore Nilsen

Carsten Blom Ruud

 

 

Harestua T.K.

20

2.14.29

NN

Jo Tangedal

Thomas Juell

 

 

Nittedal Blues

21

2.15.17

Kvannjolnuten

Marit Josefsen

Kjell Magne Tangen

 

 

Finse

22

2.15.59

NN

Turid Næss

Rune Lisleland

 

 

B.H.K.

23

2.17.37

U-13

Jan Petter Bogen

Torunn Sørlie

 

 

B.H.K.

24

2.18.33

Langbakken

Øyvind Kristiansen

Håvard Bakken

 

 

N.T.K. Oslo Brannvesen

25

2.19.04

G-punktet

Øystein Bryde

Torolf Stålvik

 

 

 

26

2.21.08

NN

Bjørn Løkken

Rolf Stillingen

 

 

Harestua

27

2.21.57

P/S Pilsen

Gunnar Schau

Freddy Bråthe

 

 

N.T.K.

28

2.23.11

Pilen

Vegard Andersen

Per Gunnar Mørck

 

 

Hakadal Sledehundklubb

29

2.23.43

Klondike Fever

Truls Valmestad

Espen Finstad

 

 

GjellerÕsen

30

2.25.02

Red Ant Nr.2

Robert Andre Caspersen

Margrethe Weisser

 

 

 

31

2.25.14

NN

Gunnar Løkken

Øyvind Rygg

 

 

Hakadal Verk

32

2.26.01

Bryggesjauer'n

Trine Lise Berg

Geir Kristiansen

 

 

N.H.K.

33

2.26.20

Elvegris II

Håkon Selnes

Hans Haugli

 

 

KFUM

34

2.28.52

Nudisten

Johnny Grymyr

Alexander Stene

 

 

N.T.K.

35

2.29.48

Eggerøra

Mårten Thorkildsen

Iben Kardel

 

 

N.T.K.

36

2.31.14

Gromman

Gunnulv Nord

Geir Andrer

 

 

 

37

2.31.35

Sørkedalen

Jonas Gregersen

Øyvind Bjørnholt

 

 

Sørkedalen ro & edruskap I

38

2.32.17

Berge Livet

Bent Aaseby

Tore Ødegård

 

 

O.M.T.K.

39

2.32.39

Espen

Øyvind Holte

Espen Burud

 

 

Håkon

40

2.32.45

Pitbull Høna Glenn

Eivind Andersen

Magnus Tolleshaug

 

 

N.T.K.

44

2.41.06

The Buddha of Suburbia

Thomas Mathiesen

Leif Erik Loftesnes

 

 

Team Dabelina

42

2.43.25

Dolly

Tor Ingar Granrud

Marius Granrud

 

 

Bjønnputten IL

43

2.44.06

Fylla

Jan Erik Borbe

Thorbjørn Kristoffersen

 

 

Sørkedalen ro & edruskap II

44

2.44.17

Das Boot

Nils Juell

Petter Iversen

 

 

Hakadal Sledehundklubb

45

2.45.48

Nikita

Anne Marie Skumlien

Merethe Kvestad

 

 

 

46

2.50.17

Barfly

Arne Østbye

Frode Østbye

 

 

Harestua

47

2.50.17

Bjønnputten

Knut Neergaard

Asbjørn Neergaard

Håvard Neergaard

 

Bjønnputten IL

47

2.51.44

NN

Thomas Jensen

Rune Paulsen

 

 

O.M.T.K.

49

2.58.31

Sopelimskrokens Alf

Vigdis Kristiansen

Kathrine Fjeldstad

 

 

N.H.K.

50

3.01.24

Egget

Tov Røysland

Inger Opheim

 

 

Oslo Padleklubb

51

3.01.35

Trillrundt

Birgitte Næss

Janne Rasmussen

 

 

N.H.K.

52

3.03.01

Fam. Gundersen

Daniella Andersen

Sølvi Stegen

 

 

O.M.T.K.

53

3.07.18

Karamell I

Petter Mortensen

Roar Telle

 

 

Karamell City

54

3.09.13

M/S Fiasko

Gorm Engen

Marte Heilmann

Katinka Strand

 

A.T.K. N.T.K.

55

3.09.49

Saga Siglar

Lars Elnes

Joakim Bruksås

 

 

A.T.K.

56

3.15.52

Rypa II

Bjørn Tore Nilsen

Steinar Tingvoll

 

 

Harestua T.K.

57

3.16.46

Tutti Frutti

Sindre Lidsheim

Joakim Konieczny

Elin Gaarder

 

Kikut Sportsklubb

58

3.18.01

NN

Jerome Alary

Christian Bettmo

 

 

N.T.K.

59

3.21.40

Stålmusa II

Anita Halvorsen

Ine Bjørndal

 

 

N.H.K.

60

3.25.03

Nordmarkas Drøm

Kristin Jacobsen

Kari Håkedal

 

 

De Fagre

61

3.41.57

Raymond

Cecilia Røed

Beate Heidenreich

 

 

N.T.K.

62

3.51.43

Nye Randy Sunrice

Lena Boysen

Lena Bråten

 

 

H.H.K.

63

4.53.13

Sølvpilen

Knut Myhre

Hilde Uteng

Jorunn Andersen

Lars Andersen

N.H.K.

64

 

Emesis

Espen Aass

Ragnhild Størkson

 

 

 

999