Resultater 1993

[1979]
[1980]
[1981]
[1982]
[1983]
[1984]
[1985]
[1986]
[1987]
[1988]
[1989]
[1990]
[1991]
[1992]
[1993]
[1994]
[1995]
[1996]
[1997]
[1998]
[1999]
[2000]
[2001]
[2002]
[2003]
[2004]

TID

KANO_NAVN

NAVN_1

NAVN_2

NAVN_3

NAVN_4

LAG

NR

1.33.24

The Best

Nils Berg

Christian Lundin

 

 

N.T.K.

1

1.48.43

Damputtens Druge

Arne Austad

Inge Godal

 

 

N.T.K.

2

1.55.55

Toalettmappe

Per Olav Gausereide

Max Bern Hansen

 

 

N.T.K. OMTK

3

1.57.02

Ronny

Gøran Syversen

Mikkel Myhre

 

 

N.H.K.

4

1.57.02

Doffen

Bjørn Kaastad

Espen Molenaar

 

 

N.T.K. B.H.K.

4

1.57.25

Dresa

Anders Hauger

Trond Rinnan

 

 

N.R.T.K.

6

2.00.15

Laurits

Stein Haakonsen

Svein Monsen

 

 

N.T.K.

7

2.00.40

P/S Padlepappvin

Kjetil Brattlien

Nina Lindstad

 

 

N.T.K.

8

2.01.28

Nummer 1

Robert Corell

Lars Uno Amundsen

 

 

A.T.K.

9

2.02.38

Teamet

Ivar Støen

Robert Myrer

 

 

N.T.K.

10

2.10.40

Jomfruskuta

Solveig Kristiansen

Kristin Hoffmann

 

 

N.H.K.

11

2.12.37

Grønlandshundens hvile

Tom Jørgensen

Øystein Varhaugvik

 

 

N.T.K.

12

2.13.43

Sterke Maggi

Øyvind Kristiansen

Magnar Aanonsen

 

 

N.T.K. Oslo Brannvesen

13

2.14.42

Sopelimskrokens Alf

Vigdis Kristiansen

Bjørnar Johnsen

 

 

N.H.K.

14

2.15.12

No Name

Håkon Olav Lislerud

Rune Lislerud

 

 

B.H.K.

15

2.15.59

Nøkken

Vidar Løkken

Asgeir Leidal

 

 

Harestua I.L.

16

2.16.46

Jostedalsrypa

Carsten Blom Ruud

Tore Nilsen

 

 

Harestua I.L.

17

2.16.58

Torader

Bjørn Løkken

Frank Larsen

 

 

Harestua I.L.

18

2.20.47

Dyret

Torbjørn Kristoffersen

Øyvind Bjørnholt

 

 

Sørkedalen

19

2.22.17

Arja

Gunnar Løkken

Øyvind Rygg

 

 

Harestua I.L.

20

2.25.54

Hallingen

Rolf Stillingen

Arne Stillingen

 

 

Harestua I.L.

21

2.26.58

Bull Ski & Kajak

Ole Jørgen Steen

Olav Øverli

 

 

Bull Ski & Kajak

22

2.27.30

Toto

Tone Kristin Larsen

Tord Bern Hansen

 

 

Hakloa Kanoklubb

23

2.29.09

Absolutt

Gina Tjelle

Gjermund Tjelle

 

 

Nittedal

24

2.31.23

Negen Legen Finn

Stein Erik Sletmoe

Rolf H. Kristiansen

 

 

N.T.K. N.H.K.

25

2.33.28

Elvefis

Eivind Andersen

John Søfteland

 

 

N.T.K.

26

2.38.29

Raymond

Beate Heidenreich

Petter Iversen

 

 

N.T.K. Hakadal Sledehundklubb

27

2.38.58

Rypa II

Bjørn Tore Nilsen

Steinar Tingvoll

 

 

Harestua T.K.

28

2.44.30

P/S Pilsen

Gunnar Schau

Ola Stangeby

 

 

N.T.K.

29

2.49.31

Heldiggrisen

Lena Boysen

Kjetil Hillestad

 

 

H.H.K. Notodden T.K.

30

2.55.42

P/S Fiasko

Gorm Engen

Erling Holø

 

 

N.T.K.

31

3.09.24

Il Tempo De Mesa

Bjørn Lossius

Hilde Gresslien

 

 

B.H.K.

32

3.11.35

Ormen Lange

Eskil Knag

Bård Hauger

 

 

Bjønnputten I.L.

33

3.13.42

Me Tarzan, You Jane?

Rune Nicolaisen

Tine Borgen

 

 

B.H.K.

34

3.14.16

Bøbekkens helter

Ole Kristoan Sivertsen

Aleksander Bruksås

 

 

Bøbekkens venner

35

3.15.07

Dolly

Tor Ingar Granrud

Marius Granrud

 

 

Bjønnputten I.L.

36

3.15.55

Julius

Lars Gundersen

Thomas Juell

Jo Tangedal

 

Nittedal Softball

37

3.20.57

S/M General

Kjell Olav Bjerknes

Ståle Lidsheim

Fred Lund

 

Bøbekkens venner

38

3.35.06

Doris

Joakim Bruksås

Sindre Lidsheim

Elin Gaarder

 

Bøbekkens venner

39

3.38.57

Greenpils

Jørn Storbråten

Therese Graff

 

 

N.T.K.

40

3.40.02

Scandinavian Star

Hilde Saraksen

Siv Tangen

 

 

Amazone IL OL

41

4.18.34

Smekk I

Simen Sandberg

Karsten Sæthre

Anders Dahl

 

Nittedal Speidergr. roverlag

42

 

Absolutt

Eva Lytomt

Unni Kolden

 

 

Hakloa kanoklubb

43