Resultater 1999

[1979]
[1980]
[1981]
[1982]
[1983]
[1984]
[1985]
[1986]
[1987]
[1988]
[1989]
[1990]
[1991]
[1992]
[1993]
[1994]
[1995]
[1996]
[1997]
[1998]
[1999]
[2000]
[2001]
[2002]
[2003]
[2004]

TID

KANO_NAVN

NAVN_1

NAVN_2

NAVN_3

NAVN_4

LAG

 NR

1.31.59

Helgerens Undergang

Christian Lundin

Thomas Roander

 

 

 Norsk TK/Bærum Kajakklubb

1

 1.35.26

Måteholder'n

Eskil Knag

Lars Wilskog

 

 

 Bjønnputten IL

2

 1.51.07

Red Hot II og Tralla La

Jørgen Weidemann Eriksen

Carsten Rolland

 

 

 Alta Kanoklubb

3

 1.51.21

Damputtens Old Timer

Tom Jørgensen

Dan Skumlien

 

 

 Norsk TK

4

 1.57.45

Allybaba

Ola Mortensen

Sverre Sandviken

 

 

 Bjønnputten IL

5

 2.04.23

Laurits

Svein Monsen

Stein Haakonsen

 

 

 Norsk TK

6

 2.06.41

Finntjern's Feite Freddy

Steinar Johansen

Kenneth Fekjær

 

 

Norsk TK/ Nittedal HK 

7

 2.10.46

Et-eller-annet-navn

Lars Wermskog

Roger Rooth

 

 

 Norsk TK

8

 2.16.25

Den Grønne Kanon

Robert Andre Caspersen

Margrethe Weisser

 

 

 Sørkedalen IF

9

 2.16.55

Signi

Bård Rasch Haugen

Stein Annmark

 

 

 Bærum HK/Fjellvind

10

2.20.07

Jomfruskuta

Solveig Kristiansen

Trude Myrer

 

 

 Nittedal HK

11

2.23.01

Fekjan II

Geir Midtun

Petter Olafsen

 

 

 Norsk TK

12

2.37.46

Pamela

Eivind Flekstad

Dag Christian Clausen

 

 

Bærum HK 

13

2.41.20

Nostalgia

Egill Knag

Birger Larsen

 

 

 Bjønnputten IL

14

2.42.17

Jenseruds Lange

Beate Heidenreich

Jørgen Pedersen

 

 

 Norsk TK/Nordmarkens Vel

15

2.47.20

P/S Pilsen

Ola Stangeby

Gunnar Schau

 

 

 NTK avd. Pilsens Venner

16

2.50.48

Del Monte

Ivar Støen

Jan Erik Ulven

 

 

 Norsk TK

17

3.02.41

Koma Kameratene

Dagfinn Bakkelid

Dag Gulbrandsrud

 

 

 Fusk IL

18

3.03.02

Onkel Reisende Mac

Marius Granrud

Øyvind Næss

 

 

 Nittedal Hk

19

3.06.42

Holder Kanskje

Sindre Lidsheim

Joakim Konieczny

 

 

 Norsk TK

20

3.16.56

Reggae Queen

Vigdis Kristiansen

Tone Danielsen

 

 

 Nittedal HK

21

3.39.27

Doggie Babes+Bjørn

Karine Aarskog

Kristine Skovholt

Bjørn Lyng Pedersen

 

Oslomarka TK

22

4.20.42

Langeorm

Ingar Bondhus

Trine Bondhus

Nini Christine Bondhus

 

 Helegerens Indremosjon

23